Tel./fax: 48 360 15 50

darco@darco.net.pl

ul. Garbarska 53

26-600 Radom

Pon - Pt 8.00 - 16.00

Serdecznie zapraszamy !!!

Jako nowoczesna firma budowlana z kilkuletnim doświadczeniem Korporacja Budowlana DARCO oferuje szeroki zakres usług ogólnobudowlanych.
Nasza profesjonalna kadra inżynierska potrafi zmierzyć się z najtrudniejszymi zadaniami od renowacji zabytkowych obiektów po inteligentne budownictwo oparte o nowoczesne technologie IT.

Wraz z doświadczeniem posiadamy również dużą wiedzę i praktykę, służąc również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Świadczymy usługi budowlane na terenie województwa mazowieckiego oraz sąsiadujących regionach. Zaangażowanie oraz innowacyjne podejście do realizowanych inwestycji przyczyniły się do ugruntowania pozycji firmy jako jednej z najbardziej kreatywnych i godnych zaufania firm działających na radomskim rynku budowlanym.

 

Do grona klientów Korporacji Budowlanej DARCO należy wiele wiodących przedsiębiorstw, jednostek administracji publicznej i samorządowej, związki wyznaniowe oraz osoby prywatne.

W zakres prac, które możemy Państwu zaproponować wchodzą branże:

- budowlana,
- konserwatorska,
- sanitarna,
- elektryczna,
- drogowa.

Zgodnie z wymogami klienta nasza firma jest gotowa wspomagać Państwa na wszystkich etapach prac związanych z budownictwem, poczynając od analizy potrzeb poprzez projektowanie po kompleksową realizację uwzględniając przy tym wszelkie możliwe aspekty branży.

Korporacja Budowlana DARCO współpracuje ściśle z liderami w produkcji materiałów a także akcesorii budowlanych. Postawiliśmy sobie za cel rzetelność, terminowość oraz dobrą organizację, a co za tym idzie - niskie koszty. "Nasza firma to nie tylko wpis do ewidencji działalności gospodarczej, lecz wykwalifikowani ludzie, którzy w niej pracują” dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.